Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2022, 22:03   #526
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Ja mam pytanie czysto techniczne i niezależne od sytuacji Anonima, oparte na czystej ciekawości - czy jak dostaje się ostrzeżenie, to w panelu ostrzeżeń zawsze widać, do kiedy ono jest aktywne? U siebie mam parę takich, które mają oznaczenie "Wygasa: Nigdy", ale poziom ostrzeżenia 0%. Czy jeśli ktoś takie zdejmuje, to jest adnotacja, czy po prostu owo 'nigdy' jest czymś, co tam się domyślnie wyświetla, ale jest jakiś maksymalny czas, po którym schodzi samo?

Dzięki za info

Tak, generalnie możemy do woli ustawić wygasanie (w tym na nigdy) oraz wartość, w tym ujemną. Aktualnie używamy ostrzeżeń zerowych gdzie prawdę mówiąc wygasanie się olewa jako formę notatek o upomnieniach.
Te Twoje ostrzeżenie to jakieś pradawne dzieje i ktoś musiał celowo lub przez pomyłkę ustawić brak czasu wygaszania. Z tego co widzę potem masz ostrzeżenie kasujące osty aby to wyrównać - spójrz na wartość, poza increased jest też decreased w innym ost.

Tak przy okazji, jakby kogoś interesowało, to i tak ten panel jest zabugowany. Kiedyś rąbnąłem się i zamiast dać 1 dałem zero siłę. No to usunąłem starego osta (bo edycji tam modzi nie mają), a system automatycznie odjął przy usuwaniu ostów -1 dając userowi poziom ostów... -20%...
Cóż, taki to trzymający się na ślinę i wiarę silnik
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem