Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-05-2022, 16:47   #81
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
To w takim razie władca chowańców odpada nie mogę znaleźć innej opcji myślałem coś powiązanego z jego planami / marzeniem żeby ucywilzować Gobliny i stworzyć wspólnotę z bladymi rasami wspólne stado i nauczenie goblinów cywilizacji. Może Oracale ? Chociaż zdaje mi się, że to naciągane nie mam nic przeciwko, żeby reszta osób współgrających miała a ja nie
Nie no, jak wszyscy biorą Darmowy Archetyp, to biorą wszyscy. Oracle jest ok - jeśli chodzi o fabułę, może warto by zrobić zahaczkę w postaci wieszczki Bladej Poświaty Księżyca?

Cytat:
Mam teraz nieco problemów ze zdrowiem przez przerwę w braniu leków większość dnia przesypiam możliwe, że będę musiał ominąć tę turę, za co przepraszam.

Cały czas mi siedzi w głowie, żeby napisać piosenkę /epos o walce i rzucić na występy ale troszkę się martwię bo nie chce, żeby było, że ignoruje odpisy współgraczek_czy ani że nie wchodzę w interakcje.
Rozumiem, nie ma problemu. W takim razie, mój post później dzisiaj lub jutro rano.

EDIT:

Jeśli Lavena chce wydębić jakąś forsę od rady miasta, musi poświęcić parędziesiąt minut w ratuszu i rzut na Society - ile tego będzie i czy w ogóle, dam znać, jeśli się zdecydujesz na to.

Poza tym, wygląda na to, że tylko parę postaci zadeklarowało chęć uleczenia, więc rzuciłem tylko na Wuga, Gobelina i Katerinę. Leczenie jest za darmo, więc jeśli ktoś mimo wszystko zdecyduje się na to, żeby uzyskać 2k8 punktów wytrzymałości, medyk jest do końca sceny z radą.

Termin końca tej tury: 13.05.22
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 06-05-2022 o 17:31.
Santorine jest offline