Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-05-2022, 11:47   #10
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Connor Zobacz post
Co prawda nie znam systemu Klanarchia ale zainteresowało mnie przynajmniej jedno ze zdań opisu podręcznika. Cytuję:
"Zostań specjalistą, szanowanym za swoją wiedzę i umiejętności. Zapomnij o systemie „od zera do bohatera” - tutaj zaczynasz zawodowcem."

Chociażby dlatego chciałbym spróbować zagrać.
Klanarchia to gra pełna "zawodowców" - w końcu to postapo. Słabi nie przeżywają w takim uniwersum.

Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Mnie zainteresowała opcja numer 3. Materiały o których wspominasz, jakiej one mogą być objętością? I jakie tempo odpisów spodziewasz się tam trzymać?
Materiały to przeredagowane przeze mnie fragmenty podręcznika, czasem cytowane lub przeklejki, z komentarzem adekwatnym do rozgrywanego scenariusza. Póki co przygotowane elementy udało mi się podzielić zgodnie z zaplanowanym postępem scen w sesji na 3-4 strony a4 na każdą scenę. Materiały mogą zawierać odniesienia do treści podręcznika takich jak spis umiejętności czy atutów - jeśli z etapu tworzenia postaci nie zostanie komuś w głowie, za co odpowiada posiadana umiejętność, będzie trzeba sobie doczytać.
Z tego powodu kolejka dla Graczy to minimum tydzień. Planuję nawet dwa tygodnie, jeśli Graczy miałoby być dużo.
 
Avitto jest offline