Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-05-2022, 17:08   #818
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Oki, to zapraszam Was serdecznie do nowej rkeruty letniego rozdziału przygód kultystów Dokładniej to tutaj: http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...tml#post951150


- I przydałaby mi się ta ankieta co Wam wysłałem w ostatni weekend. Na razie mam 1 z 3 odpowiedzi. Mnie taki feedback na końcu jednej i przed początkiem kolejnej sesji bardzo by się przydał. Ale jak nie zamierzacie na nią odpowiadać to szkoda ale trudno.

- Z oczywistych względów na dniach poproszę opiekuna aby przeniósł zimową sesję do archwium więc jak ktoś, coś jeszcze by miał do powiedzenia to piszcie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline