Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-05-2022, 14:37   #124
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ale to nie był mój pomysł z Bechafen. To Ketharian napisał tak w swoim poście. Ja tylko chcę podchwycić ten wątek. Czy ty, Pipboy79, uważnie czytasz nasze posty?
- Czytam, czytam Ot zdarza mi się coś napisać skrótem myślowym W tym wypadku widziałem, że to z Bechafen to Keth wymyślił i chciałem dać znać, że nie mam nic przeciwko aby pozostali coś od siebie dopisali w tym wątku. No i, że geograficznie to ze Ostermarku na zachodnie pogranicze Ostlandu z Hochlandu gdzie leży Lenkster to kawał drogi.





Cytat:
Jak integracja i chociażby dogadywanie się w temacie pomocy Goliego lub nie to chyba lepszy byłby doc, ale nie wiem. To tylko luźna propozycja

- No ja się dostosuję z tym dociem. Musu nie ma ale jbc to tam link do służbowego doca jest w pierwszym poście gdyby ktoś potrzebował: https://docs.google.com/document/d/1...rMxREwxPA/edit
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline