Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2022, 07:06   #128
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Instynkt Was nie zawiódł, panowie, istotnie chodziło mi o Davandrell i istotnie muszę ukorzyć się przeprosinami. Coś tak czułem, że chyba przekręciłem imię pisząc posta w trybie offline, ale wrzuciłem całość w biegu z pracy do auta i wyleciało mi z głowy, aby to sprawdzić (oczywiście korektę w tekście już zrobiłem).

Od razu też może wyjaśnię, skąd się ta pomyłka wzięła i dlaczego ma coś wspólnego z dokiem. Otóż ja nie mam generalnie nic przeciwko dokom i w przeszłości bardzo często z nich korzystałem, ale obecnie cierpię na krytyczny niedostatek czasu. Praktycznie wszystkie forumowe posty przygotuję na smartfonie w pracy, albo na przerwach albo w trakcie roboty, kiedy linia produkcyjna idzie bez zastrzeżeń. W ten sposób w przeciągu 8-10 roboczogodzin tworzę teksty małymi kawałkami, czasami wręcz po jednym zdaniu. Nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek miał cierpliwość siedzieć na doku przez cały dzień, żeby wymieniać się ze mną w tak nieregularnym trybie dialogami. Dodatkowo w dużej części fabryki nie mam sygnału i piszę część postów offline - dlatego przegapiłem tę gafę z Davandrell. Spieszyłem się jak wklejałem i zapomniałem sprawdzić oryginał.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 10-05-2022 o 07:10.
Ketharian jest teraz online