Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2022, 16:15   #5
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Szkoda, że nie dałeś rekrutki 2 tygodnie temu, bo bym się na pewno zgłosiła. A tak, to niestety nie ma szans czasowo Ofkors, wiadomo, że nie znoszę wfrp poza 3e, ale tutaj cała mechanika po stronie MG i nie do końca RAW. Więc to zupełnie co innego. No i klimacik spoko, zwłaszcza że miałabym odp. postać (pewnie nawet pamiętasz/kojarzysz jaką).

Mogę więc jedynie zostawić rekomendację
Za rekomendację dziękuję. Czasowo sesja nie powinna być aż tak wymagająca, więc jakbyś zmieniła zdanie to zapraszam gorąco. Malvolia (bo chyba o nią chodzi ) odnalazłaby się w Remas, jak ryba w wodzie.


Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Rasy dowolne 4 podstawowe?
Wiedziałem, że coś mi umknęło. Tak, rasy dowolne podstawowe. Świat jest ludziocentryczny, ale nieludzie swoją niszę mają, zwłaszcza że Tilea to nie barbarzyńskie Imperium. Tyle że warhammerowych elfów nie bardzo trawię.


Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Podzielam zdanie Alex. Jakbym wiedział, że zaczniesz taką lekką sesyjkę nie zaczynał bym jeszcze Bissel. A tak boję się. Bardzo boję się... ją przegapić.

Masz mnie jednym słowem, o ile kreacja przypadnie do gustu.
Kreacja przypadnie do gustu, o ile będzie koronkowa. Czekam, ciekaw jestem co tam skleisz.
 
Aro jest offline