Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2022, 18:32   #6
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Aro Zobacz post
Za rekomendację dziękuję. Czasowo sesja nie powinna być aż tak wymagająca, więc jakbyś zmieniła zdanie to zapraszam gorąco. Malvolia (bo chyba o nią chodzi ) odnalazłaby się w Remas, jak ryba w wodzie.
Bez wątpienia by pasowała, w końcu wymyśliłam ją jako NPC do pewnej starej kampanii WFRP Ale spodobała mi się na tyle, że zrobiłam z niej BG i zaadaptowałam do dwóch innych systemów. Co do czasu, to po dniu obecnym w sumie mogę rzec, że jest jakaś tam szansa, że coś się zmieni. Więc można by traktować moje zgłoszenie jako bardzo luźne, tzn. być może dojdzie do sytuacji, że się zgłoszę w terminie Pewnie coś więcej wyjaśni się na dniach.

A tak poza tym, to chętnie zagrałabym razem z Bielonem, bo fajnie pisze
 
__________________
„Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the god who blessed us with this cryptic puzzle... and wonder if we'll ever get the chance to kill him”.
Alex Tyler jest offline