Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2022, 07:10   #13
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Ja proponuje zaufać MG. Aro na ile go poznałem, doskonale "czuje" postacie Graczy, daje możliwość plastycznego kształtowania bohatera, nie zamyka się w szablonach systemu, który przecież ma dla nas Graczy być jedynie pomocą a nie nabożnym aksjomatem. Sam nie mogąc znaleźć odpowiedniej klasy i jej planu rozwoju zaproponowałem własne rozwiązanie i MG zaaprobował go samemu podsuwając rozwiązania. Do tego Aro zwraca uwagę na balans postaci, więc nie grożą nam potworki. Krótko mówiąc Alex, wyłóż mu w czym problem, zaproponuj własny plan rozwoju (statystyki np. +40 do wszystkiego ) i pozwól MG działać Aro, z prawdziwym uznaniem to powiem, jest nie tylko zacny w cyferkach (dla mnie to prawdziwy autorytet w tym względzie) ale i mistrzowsko prowadzącym fabułę Mistrzem Gry.

No, dość tych słodziaków buziaków.

"Ciańki jest po prostó, óczę gło, ale jusz sił mnie brakóje "


P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline