Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2022, 18:02   #23
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gobelin pozornie ignorował całą dyskusję próbując doczyścić spalone meble a z tych, których nie uda się uratować, zabrać kawałek żeby zrobić kołek lub maczugę do perfekcji opanował jednak podzielność uwagi. Uśmiechnął się słysząc jak Wug dziękuje bladym zgodnie z tym co mu radził.

Może jakiś mały test na crafting ? Chociaż nie zależy mi jakoś szczególnie bardziej dla odgrywania rasy



- Dobrze Joresku miło cię poznać cieszę się, że nie oceniasz po pozorach moich braci- Przeniósł, wymownie wzrok na szlachciankę jakby chciał powiedzieć "nie to, co poniektórzy".

- Jaśniepanienka wielmożna wielce szlachetna Pani Lavena nie musieć się obawiać. Głupie Goblin nie takie głupie i umieć we wspólny bardzo dobrze. A wasza magia o potężna była zaprawdę impnująca i już się nie mogę wprost doczekać, aby opisać pełnie waszej potęgi w pieśni - Gobelin spotkał w swoim nietypowo długim jak na goblina życiu wiele podobnych jej istot mających za wysokie mniemanie o sobie jeno z racji tego, że urodzili się więksi czy w dobrej rodzinie.

Wyszedł na sam przód grupy - Ja znam Twierdzę i przyszedłem prosić o pomoc dla stada! W zamian stanę do walki i pomogę złapać niegodziwca niszczącego piękny ratusz i piękne meble! W czeluściach twierdzy zalęgło się zło które morduje moje stado a jak skończy z tym co zielone wyjdzie dalej na żer i zacznie mordować ludziów, elfów, krasnalów, niziołeków i inne bladę rasy dlatego lepiej, żebyśmy my wszystkie małe stado zrobiły i pokonały bestje straszliwą nim Stado zniszczy i innych ofiar pocznie szukać!- Mówił z wielką pasją i przekonaniem - Jażem Jest goblin Gobelinem zwany, dobrym słowem i magiczną sztuczką wesprę a i kamieniem rzucić potrafię twierdzę i goblińskie legendy znam więc zapewne się przydam Sarena mi świadkiem, że pragnę jeno pokoju i współpracy pomiędzy rasami- Zaklinał się na imię Jutrzenki co było dość nietypowym wyborem jak na goblina.

Gdy już się przedstawił, podszedł do medyka - Dobry człeku dziękuje ci za leczenie nie mam prawa odbierać mikstur naszym wojownikom ale czy masz jeszcze jakiś co mógłbyś mi sprzedać albo chociaż bandaż lub magiczny zwój? - Spytał podsuwając mu pod nos garść monet. Pośród miedzi błyskało się srebro i złoto. Współpraca z Wugiem była dla barda bardzo korzystna.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-05-2022 o 18:32.
Brilchan jest offline