Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2022, 18:18   #202
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Z ostatniego posta, dodam, że Kurator dzięki mocnemu poszyciu przetrwał eksplozję składu paliwa

Może przydać się przed ucieczką przed kordonem Służb Porządkowych ;]]

Mag, jak też wspominałem zajmij się przesłuchaniem Horusa- skończ na tym, gdy będzie próbował powiedzieć kluczowe informacje, czyli co Vintorii zrobiła z kredytami za beskar i gdzie mogła odlecieć

Jak już zdradziłem, taka rozwałka nawet w dzielnicy boedy, ściągnie policję na Wasze karki, ale macie jeszcze trochę czasu po całej zadymie.

PLUS EMREI doznał sporego uszkodzenia prawej kończyny, tak, że musi utykac. Pancerz na "kroczu" wgiął się, ale nie uszkodziło to jego wnętrzności. Możliwe, że Lyn zdoła naprawić, go na Gwiezdnym Kotku (lol uznałem, że zmienię nazwę z Kicii i będę używał na zmianę), bo Rot ma narzędzia i przydatny złom.

No i Emmy porzucił blaster, żeby zgnieść głowę nieszczęśnika, ale po niego wróci.

Gdy się zgrupujecie, możecie szukać Marvela w razie W.

Po ucieczce z Korelii przechodzimy do finału Tak dla zachęty powiem
 
Pinn jest offline