Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2022, 19:11   #127
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Muszę przyznać, że tempo najnowszej aktualizacji fabuły bardzo mnie zaskoczyło. Żałuję, że nie zaznaczyłem tego od razu pisząc poprzednią wstawkę, ale sądziłem, że MG rozwiąże jedynie bieżący problem z bandytami i przeniesie akcję na zewnątrz hotelu kilka minut później - wspominam o tym, ponieważ doktor zamierzał poprosić Jamesa o towarzystwo w trakcie wspinania się po schodach przeciwpożarowych do mieszkania pana Chikao.

Ten plan jest już nieaktualny, ale teraz trzeba się naprawdę dobrze naradzić, co zrobimy później. Myślę, że wizyta w miejscu przekazania księgi byłaby jak najbardziej na miejscu, wcześniej natomiast chodzą mi po głowie następujące pomysły: przelotna wizyta w kostnicy, aby pożegnać Brilchana, wizyta na posterunku policji, aby skierować podejrzenia na gangsterów, spytać o Coopera i ewentualnie zasugerować sprawdzenie, co u pana Chikao.

Na spotkanie nocą na pewno nie pójdziemy z gołymi rękami. Mamy broń krótką i dubeltówkę, ale chodzi mi po głowie pytanie, czy Ryan ma jakiegoś zadziornego znajomego, takiego krewkiego sąsiada, który dla zaznania dreszczu emocji zgodziłby się pójść z nami jako ubezpieczenie.

Elenorsar, co Tobie chodzi po głowie?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline