Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-05-2022, 20:35   #24
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Półelfka spojrzała na goblina z góry, choć nawet odrobinę się uśmiechnęła.
— Ach zaiste, wręcz uderzająco płynny wspólny... Hm, cóż, może i nazywasz się jak tkanina dekoracyjna i jesteś pośledniego monstrzego pochodzenia, lecz dostrzegam dla ciebie pewien cień szansy na człowieczeństwo, skoro tak roztropnie dobierasz sobie muzę. A może to jeno zachwyt pierwotnego i prymitywnego nad niepojętym pierwiastkiem boskości? Będę jednak dobrej myśli i uznam, iż naprawdę spłynęła na cię łaska Shelyn, dzięki czemu zacząłeś pojmować i doceniać prawdziwe piękno. Co by nie było, twa poprzednia pieśń była... Ech, w porządku. Choć zdecydowanie zbyt mało miejsca poświęciłeś w niej mojej zacnej osobie. Ale skoro zamierzasz nadrabiać braki na tym polu, to łaskawie uczynię ci ten niewątpliwy zaszczyt i wyjątkowo pozwolę, abyś uwiecznił mą wybitną osobę i jej wspaniałe osiągnięcia w swym kolejnym dziele... choć o mecenacie zapomnij! Wiedz zarazem, iż tym samym nobilituję cię ponad miarę i włączam w poczet najlepszych bardów w Golarionie. Tak, teraz możesz się radować.
Następnie zerknęła na resztę.
Katerina, Joresk, Wug, Valenae? — wyliczyła, dbając o odpowiednią wymowę, nieco dłużej skupiając wzrok na muszkieterce i paladynie. — Postaram się zapamiętać wasze miana. Aczkolwiek nie powinniście mnie winić, jeśli nie zdołam. Bowiem nader ważkie sprawy zaprzątają mą głowę. W każdym razie niesłychanie miło was poznać. Hm, widzę, że już klarują się pierwsze pomysły na naszą wspólną ekspedycję, myślę, że winniśmy omówić sprawę dokładniej...
 

Ostatnio edytowane przez Alex Tyler : 12-05-2022 o 20:42.
Alex Tyler jest offline