Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 04:49   #110
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
@Connor
Gramy z regułą "1 post MG - 1 post gracza", przy czym, tak jak napisał już Sindarin, drobne posty z reakcjami i dodatkowym roleplayem można wrzucać powyżej tego limitu

EDIT:

1. Brilchan: co prawda nie deklarowałeś chęci Wywierania Wrażenia (czyli akcji Make An Impression), to jednak założyłem, że gra na lutni naturalnie robi wrażenie na osobach, które ją słuchają. Efekt wyszedł na plus, radnym spodobała się muzyka goblina To apropos Twojej gry z zeszłej kolejki, do której nie zdążyłem się odnieść.

2. Próby wpłynięcia na główną radną (ponownie: Make an Impression): Gobelin obniża DC radnej grą na lutni (ponieważ jest przyjazna po grze). Lavena turla, próbując wpłynąć na to, czy da się ugrać więcej pieniędzy na zadaniu, ale jej się to nie udaje, więc radna zostaje przy jej pierwotnej ofercie.

Wug wyrzuca 1 na kości (krytyczna porażka), więc Gardania staje się chłodna w stosunku do niego (traktuje orka z powrotem neutralnie).

Katerina rzuca na Diplomacy i udaje się. Po ostatniej porażce Wuga jednak udaje się jej tylko wynegocjować zniżkę na narzędzia leczące (2gp, paczka kosztuje teraz 3gp).

3. Medyk leczy także pozostałych. Dla jasności, tutaj ponownie wklejam podsumowanie punktów wytrzymałości dla wszystkich po wyleczeniu:

Cytat:
Odzyskane punkty wytrzymałości (aktualne punkty wytrzymałości)
Wug - 21hp (+6 hp wyleczone przez Paladyna)
Katerina - 19hp
Gobelin - 19hp
Lavena - 14hp
Joresk - 18hp
Valenae - 13hp
Valenae bez leczenia - @Connor, jeśli gdzieś mi umknęło, to popraw mnie, ale nie widziałem deklarki.

4. Lavena poświęca parędziesiąt minut w ratuszu i zyskuje pięć sztuk srebra.

5. Katerina poświęca godzinę w archiwach. Nie widziałem w komentarzach sprzeciwu, więc drogą cichego przyzwolenia muszkieterka próbuje się dowiedzieć czegoś więcej o twierdzy.

6. Apropos Wuga i Gobelina, którzy są z rejonów twierdzy. Tak, jak twierdzi Gardania, plemię Cierniowego Kamienia spenetrowało tylko część twierdzy (obozowisko goblinów jest jakieś 1-2 mile na zachód od twierdzy). To, co wiedzą to:
  • wyrwy w murach są od północy, zachodu i południa
  • na północy zaginęło bez wieści parę goblinów - najprawdopodobniej niebezpieczeństwo
  • okolicę patrolują psy goblinów, które można spotkać zazwyczaj w okolicach wschodu
  • sale treningowe Czarciej Straży były na południu i wydaje się to na najbezpieczniejsze wejście (oczywiście, od tamtego czasu mogło się sporo zmienić )
  • wrota na wschodzie twierdzy wydają się być w miarę bezpiecznie - gobliny widziały w okolicy parę typów (dezerterzy, stwory lasu, etc. - któż to wie?), ale na razie nikt tam nie zginął
  • przywódczyni goblinów nazywa się Helba i często towarzyszy jej goblińska wieszczka Blada Poświata Księżyca

To info powyżej to kwestia unormowania tego, jak daleko sięga wiedza orka i goblina na temat cytadeli, bo oni z tych stron

Wyrwana noga stołu Gobelina działa mechanicznie jak maczuga: https://pf2easy.com/index.php?id=2305&name=club

Proponowane przez medyka bandaże i środek odkażający działają tak, jak torba lecznicza, tylko mają mniej wykorzystań.

Formatowanie dialogów ukradłem od Alex.

Termin do końca tej tury: 20.05.22
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 13-05-2022 o 05:40.
Santorine jest offline