Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 05:33   #128
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Przyznam też byłem nieco zdziwiony, że od razu znaleźliśmy się w klinice. W obecnej sytuacji miałem zamiar James skierować się na policję, bo James jest nieco zaniepokojony Panem Chikao i nie jest do końca pewien już tego szumu.

To jednak dalej nie jest nieuniknione. James uważa, że powinno się odwiedzić miejsce spotkania przed świtem, jednak sam woli pojechać na komisariat i tam przekonać policjantów, abu pojechali do hotelu, bo czuje, że życie pana Chikao może być zagrożone. Jakby to nie wyszło to dalej bu dążył, że może mieć to powiązania z Cooperem (w przypadku rzutów to mogłoby być jako forsowanie - przy niepowodzeniu forsowania, nie pamiętam, czy można tutaj zużywać szczęście?), który mimo odsunięcia komendanta, dalej interesował się przestępstwem na placu budowy. Próbował wypytywać Jamesa, więc możliwe, że zamierzał wypytać też Chikao.

Nie wiem też jakie wyszkolenie ma Ryan dokładnie. Czy interesuje go sekcja zwłok, jak umarł Goodman, czy w ogóle on będzie miał sekcje, jako czarnoskóry w tamtych czasach, ktoś się tym zainteresuje?

Tak mi się wydaje, że coby Ryan nie mówił to James będzie stał przy swoim, aby pojechać na policję. Czy z Ryanem, czy bez niego to już jego wola, ale doradzi mu, aby sprawdził inne opcje.
 
Elenorsar jest offline