Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 07:47   #23
Umbree
 
Umbree's Avatar
 
Reputacja: 1 Umbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputacjęUmbree ma wspaniałą reputację
Już o tym pisałam w komentach do Rise of the Runelords (z racji, że część graczy stąd gra też tam) ale dam znać też tutaj, żeby dla wszystkich wszystko było jasne: mijający tydzień pokazał mi, że w najbliższym czasie moje moce przerobowe jeśli chodzi o hobby (wszystkie, jakie mam, nie tylko rpgpbf) będą mocno ograniczone, dlatego muszę zrezygnować z jednej prowadzonej przez siebie sesji.

A że za punkt honoru postawiłam sobie doprowadzenie Rise of the Runelords przynajmniej do końca obecnego booka, to niestety ale Giantslayer zostaje uśmiercony. No ale coś za coś, a ja nie chcę odpisywać do obu sesji po łebkach albo rozwlekać to w czasie, bo szybko by się okazało, że obie padną.

Dziękuję Wam za tę krótką grę i przepraszam, że tak to się potoczyło, ale lepiej skończyć teraz, gdy wiem, że nie dam rady obsługiwać dwóch sesji, niż za jakiś czas i się z tym męczyć.

Pozdrawiam i powodzenia w innych grach
 
Umbree jest offline