Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 14:15   #132
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Też jestem ostatni od poganiania gdyż czasem gracz wiedząc, że termin odpisu tego się trzyma i nie odpisuje wcześniej. Sam staram się nie odpisywać na ostatnią chwilę (chyba że coś się wydarzy), ale też mam świadomość, że mam jeszcze czas.
Dlatego też pytam czy mam/mogę kontynuować wymianę postów jakby kolejnej "podscenki" czy jak? Fajnie to wychodzi tylko czy po prostu Lua nie poczuje się pominięta czy coś?
- Termin to termin. I dla mnie i dla Was. Ja zwykle mam swoje tury w weekendy a Wy w work days. Więc zwykle kończą się one w pt a jak ktoś wrzuci coś w sb z rana to też raczej nie powinno być z tym kłopotów. I w innych moich sesjach też tak to wygląda. A póki trwa termin można wrzucać swoje posty i scenki. To taka ogólna zasada. A detalicznie to zależy od danej sytuacji.

- W tej turze macie do dyspozycji te trzy kolejne etapy scenek + ewentualnie wieczór w Podgrodziu. I możecie to rozdysponować względem scenek. Nie wiem jeszcze co będzie w mojej turze ale pewnie dzień następny albo i kilka dni później. To też jeszcze zależy od tego jak się skończy Wasza tura.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline