Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 17:24   #26
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gobelin ucałował nogę od mebla i schował ją za pazuchę następnie odpowiedział półelfce cieszył się, że miał okazję poćwiczyć wspólny, postanowił, że również spróbuje kwiecistego słowa:

- Jaśniepanienko Laveno wasze zacne czyny zajęły tyle miejsca, w pieśni ile pokazałyście swej wspaniałej mocy. Ta pieśń o czynach była więc brak miejsca na opisy waszej urody mądrości bądź przyodziewku zacnego. Gdy zaprezentujecie wasze legendarne magiczne zdolności to zapewniam, że opisze je z należytymi szczegółami. O żadnym wynagrodzeniu nie śmiałem nawet myśleć! O takich oczywistościach wasza szlachetność nie musi nawet mówić jest to wszakże, oczywista, oczywistość - Odpowiedział zadowolony.

Stary Goblin spojrzał się ze smutkiem na miksturę - Na napar mi nie starcza poproszę o te bandarzem - Odliczył odpowiednią sumę.

Następnie podszedł do Wuga i szepnął w mowie zielonych - Obraziła się na ciebie. Pozwólże ja będę gadać z bladymi o kasie bo blade nie są konkretne jak my zielone. Im to trzeba się podlizać, piosenkę zaśpiewać o byle gówno się obrażają - Wyjaśnił.

Negocjacja z pobratymcami


- Słuchaj no Godo cztery złocise to dużo, szczególnie że walczyć nie chcesz jeno wystawiać a zapłacą nam dopiero jak doprowadzim ich tu z powrotem żywcem! Weź no pod uwagę, żem ja cię tam uratował! Jakbym cię piosnką nie pokrzepił serca to byś się tam spalił jak te meble!- Gobelin gestykulował żywiołowo.

- A historie o Glizdo Szybkorękim znasz ? Goblińska królowa kucharka wyprawiała wielką ucztę każdy w stadzie miał dostać miskę tłustej polewki z kaszą bo udało się dopaść karawanę ludziów. Glizdo jednakże był łakom i chciwy. Chciał więcej niż mu się należało! Myślał, że sprytny i szybki jest zakradł się do kuchni i zakradł się do kotła... Królowa złapała go zdzieliła po łbie swą masywną chochlą przyozdobioną w kły i zadziory, a potem wrzuciła do kotła! I w tenże sposób Glizdo nie zjadł nawet jednej łyżki za to sam stał się mięsną wkładką na pożytek stada!- Gobelin pokiwał głową jakby zgadzał się z ludową mądrością swego ludu.

- Nie bądź jak Glizdo, Godo! Weź pod uwagę, że my będziem walczyć i odniesiem rany a napary na uzdrawiające drogie są tak samo jak te wszyskie inne bandarze! Zejdź troszku z ceny co?

Rzut na dyplomacje poproszę

Może jakiś bonus za goblin lore ? albo za to że go uratował ?




 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-05-2022 o 17:50. Powód: Skasowałem danie 1 GP Mordzie bo źle zrozumiałem że chcą z góry
Brilchan jest offline