Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 22:45   #19
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No to pisłem. Pozwoliłem sobie na trochę światotworzenia z tym domem Jesusa, mapą miasta, itd. Mam nadziej, że nie masz mi za złe. 😉 Jak coś Ci nie będzie pasowało, to zawsze mogły być złe dane wywiadu 😉
- Domyślam się, że tam gdzie w poście jest "Jesus" to chodzi o "Cyrusa" A co do reszty światotworzenia to raczej szpoko. Ale podumam dokładniej jak będę siedział nad postem



Cytat:
Jeszcze co do tej bomby na kutrze. Buck widział ją jako taką broń ostatniej szansy, której mieliśmy użyć przeciw jakieś jednostce straży przybrzeżnej, gdyby ta zdecydowała się podpłynąć bezpośrednio do nas, że tak powiem burta w burtę. W końcu jesteśmy tylko kutrem, to i czego miałaby się bać A i to widzi jako ostateczną ostateczność.

Nie mam w planach wysadzania kutra w razie wpadki, bo co nam to da? Jeśli jednostka SP nie przybije bezpośrednio do kutra, tylko np. wyślę jakąś łódź motorową z abordażem, to prędzej zawsze można ich wziąć za zakładników, albo wymyślić jeszcze coś innego. Wysadzania NASZEGO kutra w każdym razie w planach nie ma.
- Mowa o broni obszarowej zamontowanej na kutrze. Więc kuter byłby w epicentrum wybuchu.

- Kuter ma może z 10 m długości albo i mniej, najmniejsze jednostki patrolowe mają ok 20-30 m długości więc są ze dwa razy większe. Więc nawet przeliczając to na HP-ki to proporcjonalnie ta sama eksplozja zawsze będzie bardziej odczuwalna dla słabszej/mniejszej jednostki. Jeśli by przyjąć, że kuter ma 10 HP to taki patrolowiec by miał 20 albo 30. Zaś bomba czy by zabrała 10, 20, czy 30 HP poraziłaby obie jednostki tak samo gdyby były burta w burtę. Załogi tak samo. Nie zwracaj uwagi na wielkości liczbowe w tym przykładzie chodzi mi o proporcje.

- A co do regulaminowego BHP morskich służb to Frog wypowiadał się na zebraniu

- Zaś bomba jaka by miała zatopić sam kuter mogłaby być o wiele słabsza. I o wiele mniej ryzykowna dla samej załogi.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline