Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2022, 22:53   #137
Lua Nova
 
Lua Nova's Avatar
 
Reputacja: 1 Lua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputacjęLua Nova ma wspaniałą reputację
Wrzuciłam posta, przepraszam, że tak na ostatnią chwilę, ale miałam poważną awarię kompa, kilka dni nie miałam dostępu. Już jest ok.

Ketch, jak chcesz, Greta może skorzystać z zaproszenia Melissy. Medyczka nie idzie do gospody, prosi Petrę o zawiezienie najpierw do jej lecznicy. Tam będzie opiekować się i czuwać w nocy przy Oldze i Wilhelmie.

Pozwoliłam sobie dopisać, że nasz akolita zna Melissę i przemycić trochę informacji o niej

Connor to miło, że pomyśłałeś o mnie, ale spokojnie, nie chcę was blokować, bo się nie odzywam. Można ewentualnie coś pociągnąć w retrospekcji w następnej kolejce.

Jeszcze raz was przepraszam. Komp mi szfankował już od jakiegoś czasu, ale w tym tygodniu po prostu zdechł.
 
__________________
Nawet jeśliś czysty jak kryształ i odmawiasz modlitwę przed zaśnięciem, możesz stać sie likantropem, gdy lśni księżyc w pełni...

Ostatnio edytowane przez Lua Nova : 13-05-2022 o 23:05.
Lua Nova jest offline