Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2022, 15:28   #1
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
[Eclipse Phase 2nd edition] Zgorzknienie

Hej

1. Ogólna rekrutacja

Chciałbym tutaj poprowadzić na Lastinie gotową przygodę ze startera do 2 edycji systemu RPG Eclipse Phase. Starter można pobrać za darmo z DriveThruRPG, są w nim 4 gotowe postaci i tylu też poszukuję graczy. W przypadku, w którym byłoby więcej chętnych, zawsze można wybrać sobie gotową postać z podręcznika głównego... lub stworzyć swoją własną Ale to dopiero, gdyby "startowa czwórka" byłaby zajęta.

2. Czym jest Eclipse Phase?

W wielkim skrócie, to gra oparta o kość procentową i umiejętności, w której żyjemy w świecie przyszłości zniszczonym przez tajemniczego wirusa i potężne komputery zwane jako Tytani. Ziemia została zniszczona, transludzkość żyje na planetach Układu Słonecznego, a zwierzęta i programy komputerowe osiągnęły ludzki poziom inteligencji.

System jest bardzo hard sci-fi i to, co mi się w nim podoba, to to, że granie naukowcem jak najbardziej ma w nim sens, a nawet jest wskazane Finally, some nerdiness just for me Jeśli również lubicie naukę, to myślę, że ten system mógłby się Wam spodobać

Ta sesja ma miejsce na odseparowanej planetoidzie, oddalającej się od Słońca. W tym nieprzyjaznym środowisku, wśród byłych górników, musicie poszukać zaginionej agentki Firewalla, organizacji zajmującej się ochroną transludzkości przed zagrożeniami egzystencjalnymi.

3. Przydatne informacje

Nie wiem co więcej mógłbym tutaj napisać, będąc szczerym Poniżej trochę "biurokratycznych" (czyt. wymaganych przez forum) danych:

Koniec rekrutacji: przyjmijmy, że 29 maja, za nieco ponad 2 tygodnie.

Poszukiwani gracze: co najmniej 4 (raczej będę rekrutował ze względu na szybkość zgłoszenia)

Postaci:

• Chi - wolna
• Killjoy - wolna
• Njal - Mi Raaz
• Zahiri - Connor

EDIT:

Link do podręcznika z przygodą i gotowymi postaciami: [click me]
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 16-05-2022 o 09:32.
Kaworu jest offline