Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2022, 16:38   #138
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 10 - 2520.03.21; knt (6/8); południe

- Oki to daliście swoje posty w terminie to ja też :> Co do terminu na wrzucenie posta to do północy w pt 05.20. Czyli jest 6,5 doby na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Melissa Blitz 14/14; s.zdrowy (mod. 0)
Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0)
Greta Herschel 15/16; s.draśnięty (mod 0)



PD




- Greta 10 PD za szybki post

- Greta 15 PD za różne scenki fabularne

- Greta 5 PD za odgrywanie niemej interakcji z innym BG (Davandrel)

- Davandrel 10 PD za szybkie posty

- Davadrel 15 PD za scenki fabularne z drogi i miasta

- Davandrel 5 PD za odgrywanie niemej interakcji z innym BG (Greta)

- Davandrel 5 PD za sprawne odgrywanie postaci pomocniczych

- Melissa 5 PD za wrzucenie posta

- Melissa 10 PD za scenki fabularne z drogi i miasta

- Melissa 5 PD za sprawne odgrywanie postaci pomocniczych

- Melissa 10 PD za udane światotworzenie w "Co widzisz?"


---



Razem:


- Melissa 250 + 30 = 280 PD (pomocnicy: 92 PD)

- Davandrel 265 + 35 = 300 PD (pomocnicy: 136 PD)

- Greta 280 + 30 = 310 PD


---



- Oki, to w tej turze przewinąłem akcję o ok 2 dni. Czyli ze zmierzchu 19-go zrobiła się połowa dnia 21-go.


- Skład goblińskiej wycieczki:

- Bruno 7/10 s.ranny (-10)
- Olga 8/14 s.ranny (-10)
- Goli; 17/17 s.zdrowy (0)
- Davandrel; 12/12 s.zdrowy (0)
- Magnus; 14/14 s.zdrowy (0)
- Greta; 15/16 s.draśnięty (0)
- Petra; 14/15 s.draśnięty (0)
- Lenard; 10/12 s.draśnięty (0)
- Melissa; 14/14 s.zdrowy (0)
- Wilhelm; 9/12 s.ranny (-10)



- Jak więc widać większość BG i BN-ów albo doszła do zdrowia albo prawie albo skutki ran znacznie złagodniały.

- Poza tym te 1,5 dnia minęło w miarę spokojnie. BG i BN mieli ten czas wolny i na odpoczynek.

- Jak to w poście napisane spora część wycieczki przewinęła się przez lazaret Melissy. Ogólnie zaś to jak ktoś, coś chciał się z kimś spotkać to była do tego okazja.

- Z mechy za sprzedarz fantów zalezionych w jaskiniach wyszło po 10 PZ na głowę. Do tego 24 PZ nagrody za 8 trofeów goblinów/wilków. Petra utargowała rabat 30% więc wyszło ok 30 PZ. Albo do wspólnej puli albo do podziału na głowę. To dajcie znać co decydujecie.


- W tej turze właściwie macie wolną rękę. Nawet do imprezy integracyjnej w Festag jak ktoś chce. Potem pewnie wycieczka ruszy w góry. Więc jak ktoś, coś ma do załatwienia przed wyjazdem, chciałby porobić jakieś questy czy inne przygody przed wyjazdem to w tej turze jeszcze jest okazja.



Cytat:
Wrzuciłam posta, przepraszam, że tak na ostatnią chwilę, ale miałam poważną awarię kompa, kilka dni nie miałam dostępu. Już jest ok.
- No problemo. Tak bywa w tym realu. Dzięki za info i współczuję. Trzymam kciuki aby już się polepszyło z tym sprzętem. Też miewam z tym kłopoty to kumam czaczę.


---


- Chyba tyle ode mnie. Jak jakieś pytania, deklarki czy co to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline