Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2022, 17:33   #212
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Connor Zobacz post
Masz rację w sumie to jest mi nie potrzebna.
Nie wiem nawet co mnie pokusiło, żeby zadać takie pytanie i spróbować zagaić rozmowę w martwym od lat wątku. Chyba mnie coś opętało żeby zrobić taki nierozważny krok.
Przepraszam. To się więcej nie powtórzy.
Chyba przeszło na mnie, bo po przeczytaniu ostatnich dwóch stron tego wątku nasunęło mi się pytanie:

Podręcznik główny edycji 1 sugeruje, że realia tej gry to jest żart - czy to powtarza się też w kolejnych edycjach?

Do osób, których świerzbi, żeby odpowiedzieć:
Nie mam w tym momencie w rękach podręcznika, więc i nie mam przykładów (oprócz tego, że, o ile dobrze pamiętam, na początku książki jest twarz demona puszczająca oko do czytelnika) - jeżeli nic nie wiesz o tych sugestiach w podręczniku edycji 1 to nie jest to pytanie dla ciebie i nie musisz dyskutować z tezą postawioną w pytaniu. Ale jak bardzo chcesz to droga wolna!
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem