Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2022, 00:50   #19
Wired
 
Wired's Avatar
 
Reputacja: 1 Wired nie jest za bardzo znany
Intrygująca rekrutka
Szczególnie że na Tileę nigdy jak na Italię nie patrzyłem, ale klimat płaszcza szpady i intryg brzmi bardzo ciekawie w porównaniu do staroświatowego walczenia z chaosem i bardzo mi się podoba ten powiew świeżości

W sumie nie czytając żadnego podręcznika o południu w ciemno za Włochy zawsze brałem Estalię (przez słowne połączenie Espania i Italia), a Tilea mi się mocno kojarzyła z starożytną Grecją/Macedonią (miasta-państwa, sławni pikinierzy czyli hoplici, i Tylos (Τύλος) - nazwa w naszym świecie nadana w 323 roku p.n.e. przez Aleksandra Wielkiego wyspom które były centrum ówczesnego handlu perłami i innymi precjozami zanim dotarł tam Islam.

No ale w sumie nigdy podręcznika do Tilei nie było, więc tyle wyobrażań co ludzi
Poczytam Spears of Maiden i pomyślę nad postacią, wstępnie przy włoskich klimatach widzę postać w stylu szermierza estalijskiego (możemy go przerobić na tileańskiego?) lub innego charyzmatycznego zawadiaki, ale jeszcze pomyślę.

PS. Alex, ano niestety WFRP jest trochę sztywny pod tym względem, ale zawsze można za 200PD przeskoczyć z jednej podstawowej profki na drugą której nie mamy w wyjściowych bez kończenia obecnej, a z łaską MG może i za 100 PD zbierając te umiejki/zdolności co nam pasują
 

Ostatnio edytowane przez Wired : 15-05-2022 o 01:21.
Wired jest offline