Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2022, 12:34   #17
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Hej, więc tak:

1. Buko, wrzuciłem wczoraj na szybko pierwszy link, co mi Google pokazało i był akurat po hiszpańsku (co można jednak zmienić w opcjach językowych). Link do strony sklepu po angielsku jest tutaj: LINK

Chyba go dodam w pierwszym poście

2. Pinhead, czemu gotowiec? Z kilku powodów:
  1. Chcę poprowadzić coś w miarę krótkiego, a obawiam się, ze autorska sesja mogłaby się ciągnąć "ad infinutum".
  2. Chcę sprawdzić, jak się czuję jako MG w tym systemie i czy ewentualnie potrafiłbym poprowadzić coś własnego (można tę sesję nazwać z mojej perspektywy "treningową").
  3. Wiem, że EP to system mało popularny w Polsce (chyba?) i myślę, że starter z gotowymi postaciami byłby łatwiejszy dla nowych graczy niż wrzucenie na głębokie wody podręcznika głównego EP Więc mam nadzieję, że więcej ludzi będzie chciało ze mną zagrać

Nie wykluczam, że jeśli polubię prowadzenie EP, a sesja okaże się sukcesem, to poprowadzę coś własnego Ale póki co chcę zacząć od mniejszych i prostszych rzeczy
 
Kaworu jest offline