Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2022, 10:39   #24
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Hmmm, sytuacja wygląda dość klarownie. Czy mogę w poście obezwładnić Cyrusa, związać i zacząć rozmowę?
- Tak. Przeciwko takiej przewadze i zaskoczeniu to raczej trudno być chojrakiem



Cytat:
Kurde czułem, że o kimś zapomniałem. Nie będę już go na siłę dodawał. Powiedzmy, ze miał srakę i na akcje się nie załapał. Następnym razem duknę se listę i będę na kartce odhaczał.
- Szpoko



Cytat:
Co zaś się tyczy naszego budżetu, czy można go spożytkować na wyposażenie najemników, bo już się rzuca w oczy, że ta noktowizja by się jednak w zespole przydała. Nawet nie dla wszystkich, raczej dla sformowanie jakieś grupy uderzeniowej do nocnych akcji. Nie koniecznie jako "na własność". Bardziej jako pula sprzętu wspólnego przeznaczonego do operacji i rozdzielanego w zależności od potrzeb na daną akcje.
- No budżet jest do dyspozycji na potrzebne wydatki. Może być i na noktowizory czy inszy sprzęt. Myślę, że z parę sztuk dałoby się zorganizować na Grenadzie a ceny i opis masz w cenniku z ekwipunkiem.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline