Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2007, 15:51   #13
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
@Mira
Cytat:
Wiecie, chyba źle podchodzicie do tematu, nie chodzi bowiem o zrobienie top listy wampirów, ale właśnie na podstawie zgromadzonej wiedzy każdego z nas indywidualne wyselekcjonowanie postaci, które dla nas samych są kwintesencją wampiryzmu.
jak najbardziej.

Odpada nam wtedy jednak dyskusja, bo kazdy moze jednak miec wyrobione inne zdanie na temat kwintesencji wampiryzmu.

Strone wcześniej Wernachien tam o 3misiach właśnie próbowała nawiązac dyskusję, jednak jeżeli weźmiemy za wyznacznik indywidualne pojęcie - nie ma to sensu.


Jezeli juz mamy w ta stronę uderzać, to od siebie powiem tyle:
Przeczytałem multum knig i obejrzałem wiele filmów, gdzie były wampiry.
Różne, różnorakie rodzaje.
Od tych (uwaga subiektywizm) ciekawych Anny Rice, po marne Sapka czy Pilipiuka, jednak najbardziej wampirze wampiry to te z W:M

Nie potrafie jednoznacznie określić który klan, bowiem w każdym drzemie jakiś potencjał i wampirza natra jaka pojawiała sie wcześniej w legendach, podaniach, literaturze i filmie.
Każdy z klanów jest wampirzy na swój sposób, dopiero widze przepaśc jak mam porównywać dopracowany byt wampira w RPG, a zarys i przykład w powieści/na ekranie.

Jak wcześniej zauważyłem Lasombra ciut wybija sie do przodu imho, jednak bez przesady.

P.S. Mówie tu o głównych klanach znanych z podręczników W:M, WMW, bo takie Córy Kakofonii... proszę Was
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem