Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2022, 20:27   #124
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Nowy pościk wisi no więc po kolei...

Nie było zgody, gdzie jedziecie, to pojechaliście po mojemu i tyle :PPPP

Chciałabym, żeby Ocelia jakoś zareagowała na słowa Marcusa, gdy ją tak opierdzielał, może być i tu krótka wzmianka kanna, żebyśmy wszyscy wiedzieli co i jak.

Kto jak podróżuje na skuterach, to też by się przydało wyjaśnić. Kto prowadzi, kto z tyłu siedzi. Sprawa dotyczy Elka, kanny, i Kerma... no i kto bierze zębatą

Najważniejsze w sumie dla mnie w tej chwili zagadnienie: co z karabinami, jakie co niektórzy mają. Bo wjechać z tym "tak o" sobie do Lincoln to problem. Jakoś schować na skuterze raczej też. Więc?

Kasę kto ma, to ma. KTO NIE MA, to ja raczej wiem... Elusive żadnych portfeli strażnikom chyba nie zabierał? May na pewno nie... Ocelia też nie. Lilly też nie, zębata też nie.

Peter rąbnął 2 portfele... ma więc ogólnie 51$

Devoss swoje ma, Marcus też coś podwinął...

Więc, co kto zrobi z tym faktem w dinerze, iż jest bez grosza? :PPPPPP

Auto Karen jest 7-osobowe, zębata se przycupnie między siedzeniami środkowego rzędu... jeśli się zdecydujecie je jakoś gwizdnąć. Jak nie, to nie, ale możliwość wam daję.

Nie pozostaje więc nam nic innego, niż pomaszerować do doca, na odgrywanie sytuacji i narady przy posiłku waszej bandy? Tu w komentarzach bowiem niewiele się sprawdza, poza... (proszę źle nie zrozumieć), ale "ogólnym " blabla, z którego na końcu i tak nic nie wynika :P

Termin na odpisy do 27.05

To chyba wszystko.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline