Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2022, 08:04   #127
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Przepraszam, ale do końca tygodnia jestem mało dostępny. Jestem na wyjeździe, nie mam pojęcia ile będę miał czasu zaglądać.

Co do zębatej to Elusive może ją wziąć. Jakoś mu się nie widzi do końca jechać z Ocelią przez która to wszystko się stało.

Co do karabinów... no to był właśnie też jeden z powodów dla którego nie chciałem wjeżdżać do żadnej z tych miejscowości. Pojechać do Ovando, dwie czy trzy osoby kradną paliwo i jazda dalej aż do dużego miasta. Jak po drodze nas złapią to mamy karabiny, jak nie to przed Missoulą karabinów można się pozbyć. W dużym mieście i tak już by się średnio przydały.

Co do jedzenia, to Elusive nie ma przy sobie gotówki. Jeść nie musi, prosić nikogo nie będzie, ale jak ktoś sam zaproponuje to nie odmówi. Zamówi coś prostego i taniego.

Także co do obecnej sytuacji... obecnie średnio mam pomysł dla hakera, będę musiał się trochę nagłówkować jak tu wyjść, aby to fabularnie dobrze pod niego wyszło, bo kompletnie mi nie pasuje.

Doc... no w tym tygodniu z mojej strony będzie mocno ograniczony.
 
Elenorsar jest offline