Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-05-2022, 20:15   #203
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Ode mnie może dziś, może jutro ładnie fabularka, chociaż nie ukrywam, że ciężko jest mi pisać, bo nadrabiam wsio po nocach, a akurat na niedzielę przypada mi zakończenie deklaracji rozkazów w grze strategicznej poza LI, a to jest dosyć czasochłonne. Postaram się jednak to nadrobić. Później chyba przydałoby się jednak zacząć jakaś rozmowę na docu, co panowie myślicie? Bez dialogów może być ciężko zakończyć turę w terminie.

Jak stoicie z czasem na najbliższe dni? Obstawiam, że najwięcej będzie miał do odpowiadania James ze względu na to, że to do niego ludzie będą mieli coś do powiedzenia. Dixon teoretycznie już co nieco sobie wyjaśniła, ale zapewne włączy się do rozmowy. Krótkie deklaracje na docu powinny już być nieco dla mnie łatwiejsze niż sklecenie całego posta.
 
Elenorsar jest offline