Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-05-2022, 20:13   #14
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
@Wired: wiecie, że straż będzie. Gdzie, jak ciężko uzbrojona, ile i inne takie - nie macie bladego pojęcia. Jak mi ktoś zadeklaruje rekonesans, wezmę to pod uwagę i wtedy mogą pojawić się na te pytania konkretne odpowiedzi. Tak jak pisałem już wcześniej - postaci mają trzy dni na przygotowania. Nie chcę Wam za bardzo podsuwać pomysłów, bo wierzę w Wasz rozum i kreatywność, ale rekonesans czy przeszpiegi też w te przygotowania mogą wejść.

Wspominałem, że pociąg sesyjny ruszy zapewne w weekend, ale niestety nie da rady. Jutro zacznę pisać, więc ruszymy na dniach.

EDIT: Straż nie trzepie po kieszeniach i innych takich. Sztylety możecie przemycić bez problemu.

EDIT2: Temat sesyjny założony, ale to tylko i wyłącznie po to, żebym mógł sobie zobaczyć jak prezentują się awatary.
 

Ostatnio edytowane przez Aro : 22-05-2022 o 21:51.
Aro jest offline