Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2022, 09:47   #16
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Signores!
Ja jestem za tym, aby sprawę przeprowadzić dyskretnie. Najlepiej tak, aby nikt się nie zorientował nawet, że jakaś kradzież miała miejsce. Jakie są wasze zdolności, dobrze by było wiedzieć. Ja planuję wejść głównymi drzwiami jako gość i ustalić (jeżeli nie uda się tego ustalić jeszcze przed balem), gdzie należy się udać po mapę.

Potem znaleźć sposób, aby znaleźć się w tym miejscu niezauważenie, zabrać co trzeba i wyjść z imprezy.

Chciałbym przy tym uniknąć przemocy.

Moje obawy budzą potencjalne zabezpieczenia takie jak zatrute igły, ukryte mechanizmy, czy nawet magiczne alarmy. Czy ktoś z was posiada stosowne zdolności?

Owszem, przydałby się też ktoś na wszelki wypadek z umiejętnościami walki czy nawet leczenia ran.

Z przygotowań, to chciałbym zebrać informacje o postaciach obecnych na balu i w posiadłości, oprócz gospodarza np.: majordomus, jeżeli jest, ochroniarze, jeżeli są, pokojowcy/pokojówki zatrudnieni na stałe,
informacje o gościach, kto będzie i co o nim wiadomo (aby wiedzieć, jak daną osobę podejść).

Aro: w mojej karcie tam jest kilka pytań odnośnie tego, co da się zorganizować przed samym balem, czytałeś je?
 
Gladin jest offline