Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2022, 11:52   #261
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Hej, zakończymy takim małym cliffhangerem Chciałbym wam bardzo podziękować za wspólne odkrywanie Broken Rooms i mam nadzieję, że za jakiś czas do niego wrócimy. Mam zamiar zająć się teraz inną sesją, którą planowałem już od jakiegoś czasu, a przy okazji porządnie rozpisać sobie dalszy ciąg Miejsc Przełomu - będę się pewnie z wami kontaktował odnośnie tego, co Adam, Błażej i Patrycja robili dalej. Mam nadzieję, że poczekacie i spotkamy się za kilka miesięcy w tym samym, jeśli nie większym gronie

Asderuki, Brilchan, Rot - jeszcze raz dziękuję za grę, naprawdę miło jest mieć takich aktywnych i komunikatywnych graczy. Mam przy okazji dwie prośby. Po pierwsze, dajcie mi jakiś feedback, co wam się podobało, a co nie, oraz co mógłbym poprawić na przyszłość. Po drugie, jeśli chcecie, wrzućcie wasze osobiste prologi w wątku sesyjnym, żeby inni mogli je poznać.

Do zobaczenia na innych sesjach!
 
Sindarin jest offline