Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2022, 17:00   #20
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bielon Zobacz post
Mam też genialny plan na samą akcję, ale nie chcę objawiać go MG, bo mu nie ufam Jakiś kanał poza MG?

Światotworzenie jak zwykle? Bo tego akurat plan wymaga, rzecz jasna
Ty mnie nie ufasz? Że niby szachowo będę przewidywał kolejne ruchy i szykował atrakcje jak mi dacie znać, co robicie? No wiesz co, ranisz. Światotworzenie jak najbardziej, jak zawsze w granicach rozsądku, żeby się czkawką nie odbiło.

Zbieram Wasze pytania i plany, opiszę je albo w poście wprowadzającym, albo podeślę Wam cynk jak już ogarnę start żebyście mogli wpleść je u siebie. Na chwilę obecną mogę odpowiedzieć na pytanie o kanałach - różnie z nimi bywa. Niektóre są sporych rozmiarów, w niektórych trzeba iść przygarbionym, część nadaje się do pływania łodzią, część nie. Łączą się ze starymi tunelami (Remas było zbudowane na ruinach elfiej kolonii), katakumbami i kto wie czym jeszcze. W zajawce wpisałem tunel z Palazzo który łączy się z kanałami, ale nikt nie wie gdzie on wychodzi, więc to odpada jako droga wejścia. Są też zwykłe kanały pod pałacem, ale takie są zazwyczaj strzeżone.
 
Aro jest offline