Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2022, 18:39   #119
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację


Lyn, Lyda, Emrei

-Czekałem na Was, moi towarzysze broni. Dokonałem szeregu eliminacji, doznając przy tym drobnego draśnięcia. Teraz trzymam cel na muszce- i faktycznie trzymał Marvela mogąc rozsadzić go jednym strzałem. Ramiona droida nie znały zmęczenia, stresu, nie drgały, mogły mierzyć z idealną precyzją dopóki nie padły, by im akumulatory… wieki jeśli jednostka posiadała reaktor plazmowy.

Pau’An spojrzał na dwójkę kobiet. One również do niego mierzyły. Rot zrezygnowała pierwsza, Emrei robił swoje, zabił ponad 38 członków gangu a boss wszystko widział, dopóki J5 nie odciął mu całkowicie dostępu. Miał już zapakowaną po brzegi torbę z sejfu, który teraz stał pusty. Nieoznakowane chipy kredytowe, obligację, sporo klejnotów i ekskluzywnej biżuterii. Wszystko to co przemytniczka mająca kilku paserów tu i tam mogła upłynnić stając się prawdopodobnie dość bogata. Kapitan skierowała się pewnym, drapieżnym krokiem do szefa półświatka. Widocznie jeszcze ułamkiem modlił się, że jego bariera działa. Nie zadziałała. Lyda zrobiła poteżniejszy krok dając mu to do świadomości. Elyndira spoglądała przez lunetę Westara z palcem na spuście. Emrei wiedział, że strzał rozwaliłby, również jego towarzyszkę, więc spuścił nieco gardę i skupił się na wyczulonej cyber-zmysłowej analizie otoczenia.

-Bierzcie co chcecie. Zabijcie mnie, jeśli takie z was śmiecie. Ale odpowiedzcie o co w tym wszystkim chodziło? Po co ta masakra, po co te podchody? Ktoś was najął? Vundanie?... Wątpię.- powiedział a wszczep zamigotał na jego prawej skroni.- Ktoś z mojej przeszłości? Dajcie mi odpowiedź a potem róbcie co musicie… Choć wolałbym wyjść stąd żywy.- uśmiechnął się z podłym zrozumieniem.- W tej torbie macie około 650 tysięcy wartościowych drobiazgów.- podkreślił ostatnie słowo sarkastycznie.- Zniknę stąd i zapomnicie o całej sprawie. Ale najpierw chcę prostej odpowiedzi: Po co ten chaos, po co ta rzeź, zrujnowanie całej mojej operacji na Corelli?

Lyda patrzyła na niego w zamyśleniu, refleksji. Właśnie, jeśli Marvel nie kłamał się obłowili i to potężnie. Może ich poszukiwania Grace się zakończyły? Może należało olać zaginioną, podzielić się uczciwie łupem, zaproponować Lyn jakąś wspólną podróż? Bo przyznała, że polubiła tą dziewczynę.




Egde Allcax

Były żołnierz zrzucił ciało pilota z trapu. Przeszukał środek Kuratora w poszukiwaniu kogoś przy życiu i siadł przy kokpicie. Nie był nigdy pilotem, ale widział setki razy jak inni to robili, bawił się również dla rozrywki w symulatorach, jeśli nikt nie patrzył. O wiele bardziej poradziła, by tu sobie Lyda, o ile ma również doświadczenie z gunshipami. Allcax patrzył na systemy uzbrojenia, sterowania, pędu, wysokości, stan tarcz i komunikację. Łączność akurat nie stanowiła dla niego problemu. Przylepna karteczka miała zapisane częstotliwości gangu i oczywiście Służb Porządkowych. Przekręcił pokrętło na pasmo policyjne.


-Kod 55-7, Dystrykt Smoggu. Biblioteka Generała Kenobiego. Tak… przyślijcie dwa trzy odziały jednostek taktycznego reagowania. Prawdopodobnie szczytowa eskalacja wojny gangów. Brak ofiar cywilnych i zakładników.

Egde zrozumiał, że mają może z trzy minuty, zanim przybędą tu siły specjalne. Kurator J-55 był maszyną wojskową, ale walka mogła być brutalna i zrobi rozgłos. Jeśli nawet pokonają aerośmigacze policji, jeśli komandosi nie wedrą się i nie otoczą gmachu biblioteki, będą silnie poszukiwani na orbicie, o ile w ogóle dotrą do Gwiezdnego Kotka. Allcax wiedział, że statek jest szybki i ma dobre systemy maskujące… choć z drugiej strony wiedział, że korupcja nie znika nigdy, czy to za czasów Republiki czy Imperium. Za wyrżnięcie bazy gangusów może dostali, by order od burmistrza. Ale zabicie choćby jednego gliny, będzie poważną sprawą.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 23-05-2022 o 18:42.
Pinn jest offline