Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2022, 12:17   #1615
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Witajcie po weekendzie.

Stanąłem przed poważnym problemem zgrania Was w czasie.

Dla chłopaków jest koniec nocy, praktycznie mogą już tylko zapaść w sen.

Dla dziewczyn noc jest w połowie. Wisienki chciałaby dobrze ugryźć dwa tematy, które są bardzo istotne:

1) Arwyn, która chce przepaść jak kamień w wodę i zostawić Wam sprawę z Anną..
2) Antigen, próba nawiązania kontaktu i być może infiltracja? Sojusz? Nie wiem co planuje Cath, ale czuję, że będzie to mieć konsekwencje aż do ostatnich scen naszej historii.

Dlatego prawdopodobnie w moim kolejnym poście będą dla Was Memoriamy, a dziewczyny niech się bawią.

Jeżeli macie jakieś sugestie dla nich, cóż... burze mózgów zawsze są w cenie.
1) Cały czas zastanawiam się jak to ugryźć.
2) Na razie chce pogadać z kimś z Antygenu, zobaczyć jak się rusza, jak mówi, złapać jakiekolwiek nitki które mogą jej się przydać w dłuższej perspektywie.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline