Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2022, 11:03   #64
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Również uważam, że sesja zapowiada się dobrze i nie chciałbym jej tracić. Nie napisałem, że rezygnuję tylko, że mogę się wycofać jeżeli to ma tak wyglądać jak opisałem. Przepraszam, być może się niepotrzebnie uniosłem.
Nie zdążyłem nawet napisać, że dosłownie tyle co po ustaleniach z MG zgodził się on, że mogę jakby w swoich postach przejąć NPC-towanie postaci Adiego gdyż nasze postacie od samego początku są połączone fabularnie. Stąd też takie, a nie inne decyzje mojej postaci w tej chwili. Parafrazując jest czas na walkę i jest czas na ratowanie przyjaciół i potencjalnie ważnego elementu by wykonać zlecenie.
Rozumiem, że granie na forum rządzi się swoimi prawami i dlatego też tu jestem gdyż jest to przynajmniej dla mnie jedyna póki co forma kontaktu z RPG, ale nie sądziłem (jak już pisałem), że muszę się tłumaczyć czy też pytać jak ma postąpić moja postać.

Rozumiem, wyjaśnienia choć może nie do końca, bo jak się ktoś nudzi jak to napisała Kanna, to niech się do tego przyzna, a nie zaczepia ludzi zasłaniając się syndromem ADHD, który jak udowodniono nie istnieje. Jednak osobiste wycieczki w stylu "Choć mam podejrzenia." też są moim zdaniem nie na miejscu., a wycieczki osobiste to mojej pierwszej rezygnacji na tym forum z sesji u Buki są dużo bardziej złożone niż jak twierdzisz "podejrzewasz".

Tak jak napisałem nie mam zamiaru rezygnować jednak wychodzi na to, że jednym na tym forum wolno znacznie więcej niż innym, chociażby "z nudów zaczepiać innych", a ci "inni" jak się odezwą, że coś jest chyba odrobinę nie w porządku to od razu z automatu są wkładani do szufladki "toksyczni gracze".
To już nawet odezwać się nie można?
Wychodzi na to, że jestem przewrażliwiony.

Dobrze następnym razem zapytam, jak moja postać ma się zachować w sesji lub też jako tępy najemnik zacznę strzelca do wszystkiego co się rusza i co na drzewo nie ucieka.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline