Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2022, 14:50   #153
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Lekcje
Shieska podrapała się po głowie.
- No tak tam było od bardzo dawna. Teraz i tak jest lepiej, zwłaszcza w miastach prawie nie da się tego odczuć. Gorzej na prowincji, tak radzę uważać. Arystokracja przypomina sobie o tradycji kiedy ma na to ochotę. W końcu syn królowej jest szefem wywiadu i najgroźniejszym człowiekiem w kraju. Ma trzy starsze siostry. Antygona jest dziedziczką, choć mówią o niej, że jest w gorącej wodzie kompana i pakuje się w kłopoty. Jej siostra Ifigenia jest przebiegła, ale kiedyś sam El Lupo okradł ją z klejnotów, ujawniając przy okazji jej romans z jakimś politykiem z DRACHMY. Był z tego skandal, bo jest kapłanką Artemidy i niewolno jej sypiać z mężczyznami. Najmłodsza z sióstr z innego ojca, Doloresa, jest półamestrianką i alchemiczką. Studiowała nawet w Centrali, chyba nawet z Royem. Jej brat też zresztą jest półamestrianinem.

Wieczorek
Edward oklapł wyraźnie przygnębiony.
- Tylko ona się do mnie nie odzywa… pomógłbyś mi trochę Stefanie? Proszę?

Wielkie Królestwo Troy.
- Zbroja Ala była chyba z kraju chorych ludzi, a sobie dawałem radę, więc z Nipońską też dam. – rzekł Edward – Choć zawsze można mu ubrać zwykłe ochraniacze.
- Jak tu tak dalej będziemy to ochraniacze nie starczą. – rzekła Olvier.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 04-06-2022 o 16:10.
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem