Wątek: Wolsung
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-05-2022, 21:05   #15
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Tak się składa, że mam z nim trochę doświadczenia Grałem na kilku sesjach (pochwalę się nawet, że pierwszą z Garnkiem), prowadziłem też dłuższą kampanię (ok. 20 przygód, jeśli dobrze pamiętam). Od ostatniej sesji minęło sporo czasu, ale wciąż uznaję go za jeden z moich ulubionych systemów, chociaż rzeczywiście najlepiej grać w niego na żywo.
Przeniesienie za pomocą kart części światotworzenia na graczy wymaga od nich zdobycia pewnej wprawy (podobnie zresztą jak systemy z Forged in the Dark), ale to szybki proces, którego efekty są naprawdę świetne. Mechanika bardzo wspiera odgrywanie i współpracę postaci, a filmowa konwencja daje sporo frajdy (raczej trudno poprowadzić tutaj coś w cięższym klimacie, może noir?).
Generalnie gorąco polecam, o ile uda Ci się znaleźć ekipę do niego Forumowo może to wymagać nieco więcej kombinowania z deklaracjami, ale chyba jest wykonalne.
 
Sindarin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem