Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2022, 13:43   #36
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 08 - 1998.01.22 cz, południe

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 06.10. Czyli jest 6,5 dób na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 131 100 $

+ 100 $ za terminowy post
+ 3 000 $ za ukończony quest z cysterną
+ 200 $ za rozważania planistyczne w sprawie misji

stan końcowy: 134 400 $

20x 200 l beczek ropy


- Oki to w mojej turze minęło ok 1 - 1,5 doby. Czyli gdzieś z okolic świtu w środę zrobił się środek dnia w czwartek. Raczej pochmurny i deszczowy ten czwartek.


- I właściwie jest to fabularne podsumowanie akcji z cysterną oraz tych ustaleń z komentów gry. Akcja z cysterną została zakończona no i pytanie co dalej.

- Co do przerzutu liniami komercyjnymi to każdy najemnik robi rzut k10. Na 1-9 przelot na Margaritę zabrał te parę planowych dni i przebiegł raczej zgodnie z planem na 10 dzieje się coś pechowego. Co to będę dumał jak się komuś wykula. Albo jakieś opóźnienie, albo zgubienie czegoś, kłopoty z samolotem czy na lotnisku, coś w ten deseń. No i koszt to 1 000 $ / 1 os.


- Co do przezrzut kutrem to chyba pisałem ale powtórzę to w linii prostej z Grenady jakieś 250 - 300 km. Dla kutra jaki mniej więcej zasuwa 10 w to ok 13,5 - 16,5 h. To raczej takie teoretyczne wyliczenia po najmniejszej linii oporu. No i jakby coś/kogoś ładować na ten kuter to trzeba by ustalić co. Kuter może zabrać broń i ekwipunek indywidualny najemników jako skrzynie, plecaki, torby etc. Do tego 2-3 os załogę i do 10 os pasażerów. Za pasażera można liczyć dodatkwe 500 kg drobnego ładunku (coś jak standardowe bagaże lotnicze).


- Co do zakupów sprzętu no to trzeba by mieć gdzie. To raczej nie jest sprzęt jaki można kupić w standardowych sklepach "na mieście". Można coś zamówić przez Stanleya wówczas to by działało podobnie jak ten sklep internetowy z bronią w grze PC. Tyle, że towar by przylatywał po iluś tam dniach na Grenadę. No chyba, że by skombinować coś na samej Grenadzie.


- W tej turze chciałbym mieć uregulowaną sprawę z tymi zakupami przed wyekspediowaniem się na Margaritę. No i jak coś do załatwienia jeszcze na Grenadzie to też jeszcze jest okazja.

- Jak ktoś ma jakoś ruszać na Margaritę na dniach to też myślę czas dać deklarki kto i kiedy i jak.

- Ogólnie myślę, że można by przewinąć o ten dzień, dwa czy kilka np. do momentu rozegrania jakieś sceny na Grenadzie albo ekspediowania się na Margaritę.


---



- I to chyba tyle ode mnie na tą turę Jak jakieś deklarki, pytania, niejasności to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline