Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2022, 17:50   #7
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 01 - 2519.06.27; agt; wieczór

@Wszyscy

- Oki, to chyba nie ma na co dłużej czekać bo sesja stygnie Wrzuciłem pierwszy, sesyjny post Czas na odpis i wrzucenie postu do końca pt. 06.10. Ktoś by wrzucił w sb rano to też by wielkiej tragedii nie było


Stan Zdrowia:


Joachim 12/12; s.zdrowy (0)
Vasilij 12/12; s.zdrowy (0)
Heinrich 12/12; s.zdrowy (0)
Otto 13/13; s.zdrowy (0)


Stan PZ


Joachim 600 PZ
Vasilij 500 PZ
Heinrich 500 PZ
Otto 400 PZ


Stan PD


Joachim 620 + 0 = 620 PD
Vasilj 180 + 0 = 180 PD
Heinrich 0 + 50 = 50 PD
Otto 0 + 50 = 50 PD



- Oki to w moim poście w gruncie rzeczy jest ciąg dalszy spotkania na zborze który był opisany w scenie z rekruty. Więc to ten sam wieczór, spotkanie i skład. Myślę, że byłoby w sam raz na przedstawienie swoich postaci i ustosunkowanie się do tego wszystkiego.



Co bym chciał aby było w tych postach:


- Przedstawienie swojej postaci - czyli kto to jest, od jak dawna jest w kulcie, czym się postać charakteryzuje i dała poznać. Raczej chyba RPG-wy standard w przedstawianiu swojej postaci

- Jak postać reaguje na ogłoszenia Mergi i Starszego - o tej wyprawie Mergi do Norsci, i o śladach tropach jakie pozostawiły Cztery Siostry. Dobrze by było aby BG zabrali jakiś głos w tej sprawie, zwłaszcza poszukiwań.

- Każdy BG może sobie poświatotworzyć z jakimś tropem, plotką czy wsazówką jaka wydaje się warta sprawdzenia względem pozostałości po którejś z sióstr. (taki eksperyment RPG-owy ze światotworzeniem po stronie Graczy, zobaczymy co z tego wyjdzie )

- I może jakieś plotki, pogadanki pomiędzy kultystami. Jak ktoś ma coś do załatwienia z kimś to jest okazja. Bo tak pełny skład w najlepszym razie będzie kalendarzowo za tydzień a w turach to nie wiem za ile


---


- I chyba tyle ode mnie na tą pierwszą grywalną turę Jak coś nie jest jasne, coś pomyliłem czy zapomniałem to dajcie znać, postaram się wyjaśnić
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem