Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-06-2022, 20:19   #243
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Tzn. ja tylko w 8 ed. gram, ale kiedy chciałem odpocząć od krasnoludów i wziąć się za wysokie elfy, to figurki AoS były nieporównywalnie lepsze, fajniejsze, stąd projekt konwersji.

WFRP 4ed przymierzam się od kilku lat aby zacząć prowadzić na forum. Mam sporo materiałów, ale czasu zabrakło już dawno i nie prędko to się zmieni. Przy stole nie grałem, trochę tylko przez internet, żadnych zastrzeżeń nie miałem, ale za krótko, aby wyrobić sobie złe zdanie. Zresztą… generalnie gry od C7 biorę w ciemno, jeśli już chcę w nie grać i póki co nie widziałem większej potrzeby tworzenia zasad domowych, wystarczy że nie wszystko się pamięta, aby używać jak powinno. A przez internet to i adoptować trzeba niektóre rzeczy ciut inaczej dla płynności rozgrywki. Świat jest świetnie przedstawiony, a rozwiązania mechaniczne są dobre, a przynajmniej nie nic większego nie utkwiło w pamięci, aby narzekać.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem