Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2022, 18:53   #187
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dołączam się do kondolencji Icarius.

U mnie ze zmiennym szczęściem wczoraj miałem lepszy dzień: Byłem na terapii grupowej i pozałatwiałem mnóstwo pomniejszych sprawunków, które od jakiegoś czasu miałem zaległe ale za to dziś z trudem wciągam sobie na tyłek spodnie i przygotowuje żarcie :P

Uroki życia z chorobą mięśniową :P sorki jeżeli TMI po prostu chcę, żebyście wiedzieli, że nie olewam was ani sesji. Spróbuje przeczytać, co się działo i dać jakiegoś krótkiego posta w terminie ale mówiąc szczerze, nie jestem pewien czy będę w stanie.

Udało mi się załatwić pomoc w dotarciu na badania w przyszłym tyg. jak dostanę wyniki to będę mógł zlokalizować źródło osłabienia i wrócę do poprzedniej aktywności a przynajmniej mam taką nadzieje
 
Brilchan jest offline