Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-06-2022, 19:36   #1153
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zima

- Czyli chcesz, żebym ci załatwił duszę o tych wszystkich cechach? Trudne zadanie a ja nawet nie wiem, jak pętać duszę ale poszukam ci odpowiedniego surowca... A za tą decydującą minutę czy mógłbym poprosić o coś drobnego ? Na przykład wzmocnienie mojego wichru tchnieniem twego chłodu ? Nic tak potężnego, jak to co zaprezentowała Mistrzyni J oczywiście! Ale taka drobna przewaga bo przychodzi mi tańczyć pośród latających rekinów i przydałaby się jakaś sekretna broń. Zgodziłbym się na taką wymianę pod warunkiem że nie wybierzesz minuty, która skutkowałaby moim zgonem nie gdy skaczę z dachu na dach lub w kierunku mojej szyi leci miecz tego typu sytuacja zgoda? A materiałów dla ciebie poszukam, wolność Mistrzyni to będzie osobna kwestia. Podoba mi się twoja kąśliwa ironia

Chatka Zagadka

- Dobrze, Szefowo ale czy to w ogóle jeszcze jest awatar Korra ? Czy też duchy zapomnianych awatarów zupełnie zagarnęły jej ciało i życie ? Skazanie na wieczne zapomnienie jest kolejną zbrodnią Białego Lotosu i kolejnym Wielkim Kłamstwem dla większego dobra ale nie daję to prawa Zapomnianym do zemsty na obecnej awatar gdy winny jest Biały Lotos. Zasięgnąłem nieco języka i wykorzystałem te kilka przysług, które miałem, żeby pokazać ci Szefowo że nie jestem tak bezużyteczny czy głupi jak mogła byś sądzić
 
Brilchan jest offline