Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2022, 09:19   #1622
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No i stało się. Popełniłem posta.

Tura 44

W perfidny sposób przerwałem rozmowę Wisienki. Przepraszam za to. Niestety przeanalizowałem wszystkie za i przeciw i stanąłem przed wyborem zatrzymania akcji dla czwórki pozostałych graczy, żeby dobrze rozegrać ten dialog. Gdybyśmy siedzieli przy stole, to nie byłoby problemu, zajęłoby to może kwadrans. Niestety nie siedzimy przy stole i stanąłem przed wizją zatrzymania akcji na kolejne 2-3 tygodnie. A za chwile zaczyna się okres wakacyjny.

W każdym razie zacznijmy od Memoriamów.

Możecie sobie kontynuować przygody w przeszłości do zakończenia nocy przez Cath i Spoona. Na razie przemycam Wam tam informacje, które w mojej ocenie są istotne. Wy zrobicie z nimi co chcecie.

Zalaaos:
U Ciebie chyba najmniej konkretów. Ale wierzę, że coś wyciągniesz. Możesz pociągnąć scenę dalej.

Klejnot:
U Ciebie konkretna miejscówka. Trzy Mosty wybudowano w 1859 roku. W memorimie możesz pociągnąć go dalej. Kogo znajdziesz? Jakie relacje zawiążesz? Wybierz swoją truciznę.

8art
Ty dostałeś informacje o dwóch osobach i ich relacjach. Na ile są istotne? Przekonacie się. Zawhadi Locke już kilka razy się pojawił w historii. W zmiankach jego córki, gdy ta gadał ze Spoonem w rzeźni. Sam Lockhe może być gdzieś z Brusillą?

Nie wiem na ile mi to wychodzi, ale póki co na tym etapie powinniście widzieć jak pewne postaci/zdarzenia są powiązane.

Wisienki:

Możesz u siebie uwzględnić jakąś zahaczkę/nawiązanie kontaktu z "zieloną sukienką" czy co tam chcesz. W każdym razie w tym fragmencie chciałbym żebyście umieścili wraz z Rot fragment, w którym opuszczacie muzeum.

Termin odpisów do początku długiego weekendu (16 czerwca)

W razie pytań jestem do dyspozycji.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline