Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2022, 16:00   #189
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Santorine Zobacz post
Connor - zakładam, że Valenae będzie chciała leczyć towarzyszy podczas postoju? Wygląda na to, że jest jedyną osobą w drużynie znającą się na medycynie.
Tak oczywiście choć przyznam się, że nie miałem o tym pojęcia tym bardziej, że jak się okazuje jedyną postacią leczącą ma być łotrzyk.
Myślałem, że od tego mamy paladyna, ale życie jak widać lubi zaskakiwać nawet w RPG.

Mam to dopisać do posta czy wystarczy tutaj moja deklaracja, że gdy Valenae trochę dojdzie do siebie, otrząśnie się i po zorientowaniu się, że tak w sumie to tylko ona się zna na medycynie zacznie leczyć i pomagać jak tylko będzie potrafiła?
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline