Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2022, 18:01   #24
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
@Alex, jak się nie spodoba moje prowadzenie to się wycofasz, postaci da się łatwo pozbyć fabularnie. Kiedyś musi być pierwszy raz. To co mogę zagwarantować to, że piszę w standardzie poprawnej polszczyzny, a czy się spodoba sposób prowadzenia? Nie wiem... Zamysł jest taki, że będziecie ze mną współtworzyć ten świat. Można trochę pofantazjować (byle nie za dużo, bo jednak na krasnoludki czy alienów raczej się nie zgodzę. Warunek jest właściwie taki żeby trzymać się ogólnego zarysu świata i nie wstawiać nic co byłoby sprzeczne, z tym co ktoś (ja albo inny gracz) napisał.

@Anonim, co do odpisów to na początek powiedzmy raz na tydzień. Jeśli takie tempo będzie komuś przeszkadzać, to dojdziemy do konsensusu. Najważniejsze, żeby każdy się dobrze bawił.
Co do długości deklaracji to jakoś bym nie przesadzał, raczej krótsze niż dłuższe, bo jak dla mnie przy tasiemcach wieje nudą. Z resztą akcja raczej będzie wartka, w końcu gracie ściganymi uciekinierami.
Co do gdoca, to ja raczej nie chcę go używać, ale wy możecie, jeśli będzie wam potrzebny.

A na koniec dodam, że mnie jakieś choróbsko połamało. Siedzę teraz z gorączką i zawalonymi zatokami:/. Mimo to jeśli dostanę jeszcze ze 2 KP to postaram się ruszyć o czasie. No chyba, że nie dam rady.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Pliman jest offline