Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2022, 18:06   #1154
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Zima świata.
- Och, to muszą być trzy różne osoby. Nie musisz nic konkretnego robić mój drogi Migmarze. Poczekam tylko na tę jedną, jedyną chwilę. I sama już się wszystkim zajmę. Ty musisz tylko znaleźć kogoś odpowiedniego, dotknąć go i powiedzieć kim ma być… Zaprawdę, jeśli się wywiążesz się to zmienisz świat na… ciekawsze. – zaśmiała się tym razem radośnie, co było niepokojące.
- Zgodzę się na twoje warunki. Co więcej, mogę obiecać, że to nie będzie minuta, od której będzie zależeć życie twojej żony, męża czy dzieci, choć kochanków czy przyjaciół nie wliczam… A co powiesz na chwilową moc jak ta przemądrzała kobieta? Albo pomoc pradawnych duchów moich lub innych bratnich mi pradawnych? A może podróż przez świat duchów.

Chatka Zagadka
Jorogumo popatrzyła na Migmara nieco smutno, nieco gorzko.
- Awatar pozostaje zawieszona w Stanie Awatara, a pozostali naraz usiłują przejąć nad nią kontrolę. To nie było naszym celem. Mam pewne pretensje do Asami, ale żadnej z nich nie chciałam tak zranić. – w jej głosie był szczery smutek – Mój ojciec ci więcej wyjaśni.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline