Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2022, 20:39   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Thumbs up

Cytat:
Napisał Arthur Fleck Zobacz post
O miło mi, że jeszcze o mnie pamiętasz. Będę miał swojego człowieka od soundtracku Ostatnio Pliman wypowiadał się bardzo ciepło o "Zaginieciu Alice", więc na pewno się ucieszy z takiej obsady, zwłaszcza, że Alex też wyrażała chęci i ma gotową kartę, której z jakichś powodów jeszcze nie wrzuciła :P
No z Alex też się świetnie gra a ja zawsze pamiętam jak z kimś mi się fajnie grało. Ogólnie ciekawie ta sesja się zapowiada aż będę musiał wyciągnąć taki dobry bryk od WOSu co mi jeszcze został z przygotowania do matury zostawiłem sobie bo tam fajnie rozpisali te wszystkie szalone partię z lat 90tych w fajnym grafię wiedziałem że się kiedyś przyda do czegoś


Anonim wrzuć postać z tobą też chętnie znów zagram! Może zrobimy tag team patriotów walczących o Polskę ? Kornel już pasuję

Cytat:
A na koniec dodam, że mnie jakieś choróbsko połamało. Siedzę teraz z gorączką i zawalonymi zatokami:/. Mimo to jeśli dostanę jeszcze ze 2 KP to postaram się ruszyć o czasie. No chyba, że nie dam rady.
Uuu współczuje jeżeli to przeziębienie to mam dobrą metodę domową która nieźle stawia na nogi
Weź spróbuj rosołu taki nawet z kostki rosołowej starczy, dużo soli dużo pieprzu. Tłuszcz nawilża gardło. Sól zatrzymuje wodę w organizmie więc szybciej wypłukujesz wirusy a pieprz prowokuje kichanie więc szybciej się pozbywasz flegmy. Co godzinę tak filiżankę(ciepłą zamieszać) wypij i w dwa dni będziesz zdrowa. Tylko dobrze jest wziąć coś osłonowo na wątrobę Silimarol albo rapacholin. Mi zawsze pomaga szybko wrócić do zdrowia i osobom które zastosowały też chociaż jedna osoba stwierdziła że nawet nie spróbuje bo by zwymiotowała więc rozumiem że to nie dla wszystkich metoda

Troszkę przyjemniejsza opcja to 3-4 kiwi 3 cytryny i pół szklanki płynnego miodu
Kiwi pokroić obrać i zalać sokiem z cytryny zblendować i zalać miodem

Miód naturalny antybiotyk kiwi i cytryna uderzeniowa dawka witaminy C w zdrowej formie bardzo dobre i łagodzące na ból gardła.

A rekrutacje zawsze można przedłużyć zdrowiej!

Ps. Mam nadzieje że to nie problem że po prostu wrzuciłem KP bez wysłania PW
 
Brilchan jest offline