Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2022, 20:54   #146
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Dzięki za grę. Jak już poradziliśmy sobie z przerwami to gra wykazywała optymalne tempo, a i scenariusz nielinearny okazał się być dość ciekawym rozwiązaniem dla tej przygody. Mam nadzieję, że zabawy wam nie zepsuło ściągnięcie waszych postaci do domu Flanaghana - przybycie O'Reillyego mogło wyglądać jakbyście nie mogli uciec stamtąd, ale taka możliwość cały czas była. Miałem nawet zaplanowane finały w innych miejscach i okolicznościach (choć tej samej nocy). Dodatkowo, teoretycznie wasze postacie mogły przetrwać tą noc.

Jeśli macie jakieś pytania to zadajcie je tutaj, a ja to ujmę w raporcie, który niedługo pojawi się. Czy to tym zapowiadanym zbiorczym na temat mojej bytności na tym forum, czy to jako osobny raport.

Odnośnie Geoffrey Tarellond-Ashe (właściciela hotelu) to był to żarcik ze snobizmu i zła tej postaci (żarcik bardzo hermetyczny, bo opierający się na wiedzy z gry Arcanum) https://arcanum.fandom.com/wiki/Geoffrey_Tarellond-Ashe
 
Anonim jest offline